PE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN"> cartier ure Meryem Uzerli: L'Odyssée de CARTIER fzqrqhxc

Meryem Uzerli: L'Odyssée de CARTIER cartier ure

Meryem Uzerli

The Magnificent Hürrem Sultan

Gornji oglas

Monday, March 5, 2012

L'Odyssée de CARTIER


Her şey Paris'teki Grand Palais'de başlıyor. Pırlantalardan oluşmuş panter silkiniyor, üstündeki taşlardan kurtulup Rusya'dan başlayıp Çin'de devam eden ve Hindistan'da son bulan bir yolculuğa çıkıyor. Panterin yolculuğu, yine Paris'te, Cartier kadını ruhunu temsil eden Shalom Harlow 'la karşılaşmasıyla son buluyor..165 yıllık tarih, kısa film tadında epik bir şekilde anlatılıyor. Bu tarz çok klip seyrettim ama böylesine ilk kez şahit oluyorum. Ekranı büyütün, müziği açın ve bu eşsiz maceraya siz de katılın !

Ayrıca Cartier Türkiye 'nin yüzü olarak Tuba Ünsal seçilmiş. Narin yüz hatlarıyla yine her zaman ki gibi en iyi resmi vereceğine hiç şüphem yok. Ama Shalom Harlow gibi bir panterin vahsi ve insanın içine işleyen bakışlarını, havasını yansıtabilirmi işte ondan biraz şüpheliyim. Tuba Ünsal 'lı görselleri merakla bekliyorum.

* Hürriyet Pazar Eki Cartier 'nin Türkiye ve Yunanistan Genel Müdürü Alessandro Patti ile güzel bir röportaj yapmış. Meraklıları BURAYA alayım.


Share

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Newer Post Older Post Home
 

cartier ure

armbåndsure til kvinder
ブライトロゴ
breitling transocean kronograf
Часы Rolex
 
Not a member? Sign up    Forgot your login name or password?

By: eomingernels k.

Description: <strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/da/">ure</a></strong><br><strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/da/">schweiziske mekaniske bevægelse replika ure</a></strong><br><strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/da/">høj kvalitet replika ure til mænd</a></strong><br><br><br><br><br><br><br>[b][url=http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/da/]ure[/url][/b]
[b][url=http://watchlove.michaelkors
Time: 6 hr (3 hr to prepare, 3 hr to cook)
Meal type: Breakfast
Ethnicity: Jewish
Number of Servings: 180
Ingredients:
Replica Ca  180
Directions:
<strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/da/">ure</a></strong><br><strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/da/">schweiziske mekaniske bevægelse replika ure</a></strong><br><strong><a href="http://watchlove.michaelkorsoutlet.cn/da/">høj kvalitet replika ure til mænd</a></strong><br><br><br><br><br><br><br>
Notes:
<strong><a...
Search for recipes 
Or try Advanced Search
Popular recipes
Pasta Aioli
Majadra
Oven Baked Mexi-Fries
20 minute healthy soup
Pamela's Crepes...
See All Recipes


Magasin | Arkiv