PE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN"> كارتير، الذهب، راقب EVIN VOICE POLITICAL RADIO STATION acynjaot

EVIN VOICE POLITICAL RADIO STATION كارتير، الذهب، راقب

EvinVoice News & Music & Movies

محمدرضا عالی پیام (آقای هالو) بعد آزادی از زندان و شعر خوانی او در برنامه صفحه آخر

میزان ثروتهای نجومی مدیران حکومت را بهتر بشناسیم

مدیرعامل رسوای بانک تجارت، از آدمهای آیت الله خزعلی است

همه ی دزدان دولت امام زمان

اعدام ۱۶ نفر در یک روز شامل ۲ اعدام در ملاعام

سحرگاه امروز ۱۶ زندانی در ۳ نقطه‌ی مختلف کشور اعدام شدند.

به گزارش رسانه‌های رسمی و غیررسمی، سحرگاه امروز ۱۱ زندانی در زندان قزلحصار کرج، ۳ زندانی در زندان بیرجند و ۲ تن نیز در ملاعام در مهرشهر کرج به دار آویخته شدند.

66758434_70416101becce-300x200 268405_513-300x185 268407_647-300x185 268409_258-217x300 348192_947-300x200 66758434_70416100edcbe-300x200

خبرگزاری هرانا در گزارشی از اجرای احکام مرگ ۱۱ زندانی که یکی از آن‌ها زن بوده در زندان قزلحصار کرج خبر داده است.

بنا به این گزارش این ۱۱ زندانی روز گذشته از زندان‌های مختلف شامل ۴ زندانی از زندان ندامتگاه مرکزی کرج، ۴ زندانی از زندان تهران بزرگ، ۱ زندانی از زندان قزلحصار، ۱ زندانی از زندان رجایی‌شهر کرج و ۱ زن از محلی نامشخص به انفرادی های زندان قزلحصار کرج منتقل شده بودند.

این منبع هویت ۲ تن از اعدام‌شدگان را سعید صابری و مسلم بهرامی اعلام کرده است.

همین منبع گزارش داده است که سپیده‌دم یکشنبه ۲۷ تیر سه زندانی دیگر به نام‌های منصور زعفرانی، یوسف براهویی و قاسم دلشاد با اتهامات مربوط به مواد مخدر در زندان بیرجند اعدام شدند.

از سوی دیگر دو نفر که متهم به آدم‌ربایی و تجاوز بودند در نخستین دقایق صبح یکشنبه ۲۷ تیر در مقابل مردم مهرشهر کرج به دار آویخته شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم دو نفر اعدام‌شده در مهرشهر کرج که نام آن‌ها «ق.ج» و «م.ر» ذکر شده است در اردیبهشت‌ماه سال۹۰ دستگیر شده بودند.

اتهام آن‌ها تجاوز به یک دختر دانشجو در یکی از باغات کمالشهر بود. این دختر با آن‌ها نسبت خانوادگی داشت.

حکم اعدام این دو نفر از سوی دستگاه قضایی استان البرز و کشور تأیید شده بود.

تصاویر زیر مربوط به اجرا حکم اعدام این ۲ تن در مهرشهر کرج است:

شمار اعدام‌ها در یک هفته گذشته به ۲۸ مورد رسید

با انتشار گزارش اعدام ۵ تن در زندان اراک، شمار اعدام‌ها در یک هفته‌ی گذشته در ایران به دست‌کم ۲۸ مورد رسید.

edam21-500x334

خبرگزاری هرانا، طی گزارشی که امروز منتشر شده، از اعدام ۵ تن در تاریخ ۲۱ تیر ماه در زندان اراک خبر داد.

مسعود تقی پور، حسن فرج‌پور، مهدی باقری، باقر جلیلی و حمید حقوین زندانیانی هستند که به اتهام حمل و نقل و نگه‌داری مواد مخدر در این زندان به دار آویخته شده‌اند.

همین منبع هم‌چنین هویت زندانیانی را که در تاریخ ۲۳ تیر ماه در زندان رجایی‌شهر کرج اعدام شده بودند حسن مهدی‌لو از بند ۲ دارالقرآن، سعید اکبری از بند ۱، حسن جوادی از بند ۱، سعید حسین‌خانی از بند ۴، سعید احمدی از بند ۶ و کاظم خادم رضاییان اعلام کرده است.

بدین ترتیب شمار احکام مرگ اجرا شده در ایران از ۲۱ تیر ماه تا امروز به دست‌کم ۲۸ مورد رسید.

اعدام دو زندانی در رشت

دو زندانی به اتهام جرائم مواد مخدر، در زندان مرکزی لاکان رشت به دار آویخته شدند.

edam33

به گزارش صدا و سیما، رییس کل دادگستری گیلان امروز گفت: “متهمان که ۴۹ و ۴۰ ساله بودند هرکدام به اتهام حمل ۶۷۵ گرم شیشه طی حکمی اعدام شدند”.

این ۲ متهم روز ۲۶ تیر ماه جاری در این زندان اعدام شده‌اند.

بدین ترتیب تعداد احکام اعدام اجرا شده در ایران در یک هفته‌ی گذشته به ۳۰ مورد رسید.

آيت الله مکـارم شيرازي مافياي شکر در ايران

دخالت روحانیت درسیاست و کشورداری را بهتر بشناسیم

چرا حاکمیت در مقابل اعتصاب غذای جعفر عظیم‌زاده دچار تعلل است؟ / همراه حسینی

jafar-azimzade15

اعتصاب غذای جعفر عظیم‌زاده با مطالبه‌ی «حذف اتهام امنیتی در پرونده‌ی فعالین صنفی» نشان‌گر یک پارادوکس کشنده است که ما را به فراسوی بحث درباره‌ی عواقب وحشتناک اعتصاب غذا می‌کشاند و به این نکته می‌رساند که چرا حاکمیت ریسک چنین اعتصاب غذایی را می‌پذیرد و با وجود طولانی شدن زمان آن و احتمال مرگ ناخوشایند این کارگر زندانی، هم‌چنان در مورد تصمیم‌گیری قاطع در مورد این مطالبه مردد است.

خود مضمون اعتراض (اتهام امنیتی) و روش‌های مواجهه با آن (اعتصاب غذا) این سوال را مطرح می‌کند که چه کسی اعتراض می‌کند؟ آن کس که پیشاپیش یک امر مازاد است، فردی که خارج از دایره‌ی حقوقی و قضایی است و رسیدگی به وضعیت وی نیز مقام حقوقی را خودبه‌خود فاقد صلاحیت در این زمینه می‌کند. مرگ افراد زیر فشار مهلک اعتصاب غذا خود گواه روشنی از این منطق است که حاکمان در برابر خود سد نفوذناپذیری ساخته‌اند که خودشان را به ورطه‌ی سقوط هم کشانده است. مرگ مبارزان ایرلند بر اثر اعتصاب غذا توضیح می‌دهد که بریتانیا هیچگاه مسئله‌ی ایرلند را چون یک امر حقوقی و قضایی تعریف نکرد، بل‌که با تن دادن به مرگ مبارزان اعتصابی به این منطق سخت تغییرناپذیر مهر تایید زد.

جعفر عظیم‌زاده همان مازادی است که قوانینی که در مورد احقاق حقوق انسانی وجود دارند، را بی‌اعتبار می‌سازد، همین است که حاکمیت از آغاز یک بازی هژمونیک را با مخالفانی که در چارچوب قانونی که به شکل صوری بر روی کاغذ وجود دارد فعالیت می‌کنند، را نمی‌پذیرد. همان محدوده‌ای که حاکمیت‌های مدرن در مراوده با آن حق حضور خود را تعیین می‌کنند و علت وجودی‌شان را مشروعیت می‌دهند. حاکمیت مدرن به دلیل وجود و پذیرش اجتناب‌ناپذیر جامعه‌ی مدنی و جنگ بر سر تصاحب آن، به مخالفین اجازه می‌دهد تا رسیدن به مرزهایی با اعمال و اراده‌ی دولت مخالفت کند و این بدون پذیرش حق برخورداری از «حق» امکان‌پذیر نخواهد بود. از سوی دیگر این‌که حاکمیت مخالفین خود را در دایره‌ی این تصاحب هژمونیک قدرت تعریف و تحدید می‌کند و در مخالفان ظرفیت موافقان ایدئولوژیک آینده‌ی دولت را می‌بیند، صرف وجود معترضین و معارضین را برای دولتی که بر سر چنین مواردی در ستیز دائمی است لازم و ضروری می‌کند. اعتصاب غذا فی‌النفسه یکی از نشانه‌هایی است که به نبود چنین محدوده‌ای یا مخدوش شدن و برهم خوردن حق مخالفت و حق تعریف‌پذیری قضایی و سیاسی مخالفین اشاره دارد. نشانه‌ای از وضعیت‌هایی که در نقطه‌ای که دعوا بر سر تصاحب حوزه‌های قدرت به ستیز نهایی و خونبار خود می‌رسد دیگر وجود چنین افرادی و تحمل حقوقی و سیاسی آنان مرگ حاکمان را به دنبال خواهد داشت. مرگ چریک‌های آلمانی در دهه‌ی هفتاد بر اثر اعتصاب غذا یکی از نمونه‌های چنین اختشاشی در جامعه‌ای با سیستم پیشرفته‌ی سیاسی و قضایی است و ذکر مورد اخیر(یعنی دولت خوب دولت مرده است) پاسخ به کسانی است که عقیده دارند حاکمیت دولت یعنی نبرد بی‌امان علیه افراد بیرون از دایره ی دولت. در حالی که به روشنی می‌دانیم که مورد اول (توازن هژمونیک) تناقصی با مشخصه‌ی اصلی ستیز بی‌امان دولت با افراد و طبقات اجتماعی نداشته بل‌که تناقض‌های دمکراسی و آزاداندیشی هیئت حاکمه را توضیح می‌دهد.

جعفر عظیم‌زاده به چه چیزی معترض است؟ به وجود اتهام امنیتی در پرونده‌ی فعالین صنفی و این موضوع پیشاپیش ما را به این مهم رهنمون می‌سازد  که حاکمیت هیچ دریچه‌ای بر روی مخالفت نگشوده، افراد در بی‌حقوقی کامل سیاسی و قضایی گرفتار آمده‌اند و انشقاق و چندگانگی در امر سیاسی و شکاف‌های حل ناشدنی اما موجود در حوزه‌ی حاکمیت وجود ندارد. اتهام امنیتی در پرونده‌ی فعالین صنفی از سویی حکایت‌گر این است که نه تنها حاکمیت آینه‌ی تمام‌نمای جامعه‌ی مدنی سرشار از کشاکش نیست، بل‌که خود این حوزه نیز یک مازاد محسوب می‌شود و از سوی دیگر نشان می‌دهد که جامعه‌ی مدنی مفهومی ذهنی باقی مانده است و مقامات قضایی نیز تا زمانی که این عنوان را یدک می‌کشند، خالی از اعتبار بوده و در مورد حکمی قرار است تصمیم بگیرند که وجود خارجی ندارد. به راحتی می‌توان در داخل چنین سیستمی حذف کامل سوژه‌ی سیاسی و مدنی را در مفهوم و مصادیق بارز و عینی آن شاهد بود. اعتصاب غذای جعفر عظیم‌زاده، اعتصابی به دور از تنشی نخواهد بود و به نظر می‌رسد جعفر عظیم‌زاده چه تعمدی و چه ناآگاهانه ما را با واقعیت چنین سیستمی آشنا می‌سازد. دولت اگرچه در نهایت تسلیم چنین مقاومتی خواهد شد، اما تعلل در این خصوص به بهترین نحو تناقضات و ضعف چنین حاکمیتی را توضیح می‌دهد. اعتصاب غذای جعفر عظیم‌زاده مفهوم عام و گسترده‌تری از دنبال‌کنندگان حقوق قانونی و انسانی را شامل می‌شود، این شمولیت به گونه‌ای ست که تمام حوزه‌های فعالیت چند دهه از افرادی را در بر می‌گیرد که سیستم آنان را یک بار برای همیشه نه محدود بل‌که آنان را انکار کرده است.

تا زمانی که اتهام امنیتی و نظامی در مورد فعالین صنفی کنار زده نشود، جان جعفر عظیم‌زاده‌ها در خطر خواهد بود!

یک زیست امنیتی رفع‌ناپذیر!

نماینده رانندگان معترض به فسادهای گسترده در سیستم حمل و نقل، به یک سال حبس محکوم شد

پس از گذشت نزدیک به سه ماه از اعتراض رانندگان پایانه باربری بندرعباس به فسادهای گسترده در سیستم حمل Ùˆ نقل بندرعباس، حالا با محکوم شدن نماینده رانندگان معترض به یک سال حبس تعزیری دردی بر درد های Ø±Ø§Ù†Ù†Ø¯Ú acynjaot. wiki hublotان معترض اضافه شده است.

به گزارش رجا نیوز، سید میثم صفائیان نماینده رانندگان معترض بندرعباس پس از گذشت حدود پنجاه روز از حضور در بازداشت موقت، نهایتا توسط شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری شماره دو سیرجان به اتهام تحریک مردم به قصد برهم زدن امنیت کشور، به تحمل یکسال حبس تعزیری محکوم شد.

خودسوزی یک زن در بروجرد

معاون عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بروجرد گفت که یک زن در شهرستان بروجرد اقدام به خود سوزی کرده است.

khodsuzi1

به گزارش خبرگزاری رکنا، وی افزود: “این بانو اقدام به خودسوزی کرده بود که در اثر این اقدام گیاهان خشک پارک جنگلی نیز دچار آتش سوزی شده بودند”.

موسیوند گفت: “فرد مصدوم پس از تماس با اورژانس به بیمارستان منتقل شد ولی متاسفانه در اثر شدت سوختگی در بیمارستان فوت کرد”.

وی افزود: “علت خودسوزی این زن توسط نیروی انتظامی در دست بررسی است.بروجرد دارای چهار ایستگاه آتش نشانی است”.

تقاضای هفتادو چهار ضربه شلاق و دو سال زندان برای مدیرکل سابق دفتر موسیقی

پس از حواشی و اختلافات بین خانه‌ی موسیقی و «پیروز ارجمند» مدیرکل سابق دفتر موسیقی، گفته می‌شود خانه‌ی موسیقی تقاضای اشد مجازات یعنی ۷۴ ضربه شلاق و دو سال زندان برای پیروز ارجمند کرده است.

shalag2

به گزارش رسانه نوا، پیروز ارجمند آهنگساز، نوازنده و مدیرکل سابق دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد نیز با تایید این خبر گفته است: “خانه موسیقی مدتی پیش از من شکایت کرده بود و من اصلا این موضوع را رسانه‌ای نکردم. خودم را آماده کردم برای نوشتن لایحه دفاعیه و گفتم بگذارم تا همه چیز در آرامش بگذرد”.

شنیده می‌شود خانه‌ی موسیقی بهمن‌ماه سال ۹۴ از پیروز ارجمند شکایت کرده و انتقادات و مصاحبه‌هایش  را مبنای شکایت قرار داده است. همچنین در شکایت خانه موسیقی ادعا شده است که ارجمند جو رسانه‌ای نامطلوب ایجاد کرده‌م و موجب سوء‌استفاده رسانه‌های معاند شده‌ است.

این خبر درحالی منتشر شده که این روزها همواره مدیران اسبق و برخی از آهنگسازان سرشناس با خانه‌ی موسیقی دچار مشکل شده‌اند اما درصورتی که این شکایت از سوی خانه‌ی موسیقی نیز تایید شود، خبری بسیار عجیب و تاسف بار برای موسیقی می‌شود.

هواپیمایی نیروی انتظامی (هواناجا) را بهتر بشناسیم

چپاول ـ دستمزد و پاداش ـ ايران

سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی را بهتر بشناسیم

ترور در تاريخ اسلام

صفحه آخر ـ خرافه بهرام مشيري ـ مهدي خزعلي

احمدرضایی پس ازافشای چهره خامنه یی ورفسنجانی به قتل رسید

سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی را بهتر بشناسیم


كارتير، الذهب، راقب

perfecte replica horloges
Cartier relojes
Replica Rolex montres suisse


آدبایور به کریستال پالاس پیوست

خبرگزاری تسنیم - آدبایور به کریستال پالاس پیوست

آدبایور به کریستال پالاس پیوست . شناسه خبر: 982778 سرویس: ورزشی . ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸ ...

خبرگزاری تسنیم - آدبایور به کریستال پالاس پیوست

آدبایور به کریستال پالاس پیوست . شناسه خبر: 982778 سرویس: ورزشی . ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸ .

آدبایور به کریستال پالاس پیوست | اولین ها

و اسکار بالاخره اهدا می شود به ...

sporttv.ir:: آدبایور به کریستال پالاس پیوست

sporttv.ir:: آدبایور به کریستال پالاس پیوست. ... آدبایور به کریستال پالا

اريد الموقع بالعربي?

ارجو ان يكون الموقع بالعربي لان مافتهمت شي
5 answers 5
Sorry, something has gone wrong.

Answers

Rating Newest Oldest
angel-fire
Best Answer:  most people speak engish on here .....nobody knows what ur saying!!!
angel-fire · 1 decade ago
0
0
Comment

Add a comment

· just now
 • اي موقع؟ هذا الموقع بالانجليزي فقط
  Anonymous · 1 decade ago
  0
  0
  Comment

  Add a comment

  · just now
 • khouatra Samia
  بالعربيةyahooاريد مكتوب
  khouatra Samia · 3 years ago
  0
  0
  Comment

  Add a comment

  · just now
 • aboueslam
  انا مشترك جديد برجاء الترجمة للعربية حتى استطيع التواصل مع الجميع وخاصة الصفحة الرئسية حتى استطيع الاستمتاع بالتواصل
  aboueslam · 4 years ago
  1
  0
  Comment

  Add a comment

  · just now
 • *Grace*
  بريديا إليكترونيا عربيا
  أحمد علوي لـ"الوطن": موقع www.alefbeh.com يخدم ثقافتنا ويضمن لنا الاستقلال في عالم التكتلات الإلكترونية
  جدة: منال الشريف

  يمثل مجلس الإدارة لقسم الحاسب فرع ولاية كنتيكت بالولايات المتحدة وعضو في جمعية المهندسين الكهربائيين والإلكترونيين الدولية (IEEE) أحمد علوي نموذجاً للشاب العربي الطموح والمتطلع إلى اللحق بركب التقدم والتميز التكنولوجي، ومن خلال تواجده وعيشه في الولايات المتحدة لمواصلة دراسته العليا، وجد أن فكرة البحث العلمي في حد ذاته دون الخبرة العملية لن تضيف له الكثير. فقرر تأجيل خططه العلمية حتى يضع قاعدة يبني عليها خبرته العملية فصمم أول نظام بريدي إليكتروني عربي يحاول من خلاله خدمة الثقافة العربية وسط التكتلات التقنية، وقد أجرت معه "الوطن" اتصالاً هاتفياً فيما يلي أبرز محاوره :
  *Grace* · 1 decade ago
  0
  0
  Comment

  Add a comment

  · just now

Report Abuse

Additional Details

If you believe your intellectual property has been infringed and would like to file a complaint, please see our Copyright/IP Policy

Report Abuse
Cancel

Report Abuse

Additional Details

If you believe your intellectual property has been infringed and would like to file a complaint, please see our Copyright/IP Policy

Report Abuse
Cancel

Report Abuse

Additional Details

If you believe your intellectual property has been infringed and would like to file a complaint, please see our Copyright/IP Policy

Report Abuse
Cancel
Maybe you would like to learn more about one of these?
What causes Lower Back Pain?
Local senior living options
ADHD Treatment Options
Dental implants for your smile